Benton

Set pro normální, citlivou a smíšenou pleť

Set pro normální, citlivou a smíšenou pleť složený z bestsellerů značky Benton

2626 Kč
1313
Méně než 5 ks
${ counter } ks

Set obsahuje produkty, které vaši pokožku vyčistí, osvěží, zklidní, napumpují vodou a budou chránit před škodlivými látkami zvěnčí.

Honest Cleansing Foam
Čistící pěna nejen že jemně čistí pleť unavenou stresem a znečištěním ovzduší, ale také ji dále hydratuje a minimalizuje tak pocit napnuté pleti.

Tea Tree Cleansing Water
Čistící pleťová voda s obsahem vody a oleje z listů Tea Tree jemně vyčistí vaší pleť a nechá jí svěží a zklidněnou. Používejte jako odličovač make-upu nebo k rannímu čištění pleti.

Aloe BHA Skin Toner
Hydratační pleťové tonikum s obsahem výtažků z lístků aloe, hlemýždího sekretu a kyselinu salicylovou. Pleť díky tomu perfektně hydratuje a obnovuje. Vhodný pro problematickou pleť. K dennímu užití.

Aloe Propolis Soothing Gel
Zklidňující gel s obsahem Aloe Vera, bohaté na polysacharidy a extrakt ze včelího tmelu, který je známý pro své zklidňující vlastnosti.

Papaya-D Sun Cream
Ochranný krém proti UVA a UVB slunečnímu záření pro každodenní použití. Poskytuje jak mechanickou, tak chemickou ochranu před slunečními paprsky a vnějšími škodlivinami. Navíc hydratuje a vyživuje pleť. Obsahuje s výtažky z papáji, která pleti dodá vitalitu. Nedráždí kůži a bílý film se po aplikaci rychle vstřebá.

Složení

Ingredience jsou uvedené v detailech jednotlivých produktů.

Děkuji, že se zajímáte o náš e-shop.

Je mi líto, ale momentálně je zavřený. Plánujeme ale znovuotevření s novými značkami a užitečnými tipy.

Pokud se o otevření KOREKI chcete dovědět jako první, nechte nám prosím níže svůj e-mail. Budeme vás informovat o všech novinkách.

Love your skin. Love yourself.

Eki