Mizon

Pore Clearing Volcanic Mask

Pleťová maska s 6400mg vulkanického popela z ostrova Jeju

80 ml
327
Není skladem
${ counter } ks

Tato originální pleťová maska s 6400mg vulkanického popela z ostrova Jeju pomáhá řešit kožní problémy, zklidňuje pokožku, má chladivý efekt a 6x lépe redukuje kožní maz než uhlí.

Extrakt z papáji a kořene šateru plazivého efektivně rozpouští nečistoty z hloubky pórů. Vysoký obsah extraktu z vulkanického popela z ostrova Jeju na sebe navazuje nadměrný maz a nečistoty kůže, které tak při opláchnutí vodou vezme s sebou. Kombinace břečťanu, borovice a extract ze zeleného čaje podporuje stažení pórů a redukci tvorby kožního mazu. Má chladivý účinek a pomáhá zklidnit citlivou pokožku. Semena sladkých mandlí, kořen irisu a extrakt z mrkve chrání pokožku před škodlivými vnějšími factory. Lékořicový extrakt bohatý na vitamíny pečuje o rozjasnění zašedlé pleti.

Vhodné pro problematickou, mastnou a normální pleť.

Naneste přiměřené množství na vyčištěný obličej mimo očního okolí a rtů a nechte působit 10 minut. Poté masku opláchněte vlažnou vodou.

Složení

Aqua, Kaolin, Butylene Glycol, Volcanic Ash, Bentonite, 1,2-Hexanediol, Caprylyl Glycol, Tropolone, Water, Sodium Hyaluronate, Sclerotium Gum, Phenoxyethanol, Allantoin, Carica Papaya, Fruit Extract, Gypsophila Paniculata Root Extract, Propylene Glycol, Hedera Helix Extract, Hydrolyzed wheat protein, Prunus Amygdalus Dulcis Seed Extract, Hydrolyzed Extensin, Iris Florentina Sativa Root Extract, Pinus Densiflora Extract, Camellia Sinensis Leaf Extract, Glycyrrhiza Glabra Root Extract, Salix Alba Bark Extract, Dosidum EDTA, Methyl Paraben, Propyl Paraben, Fragrance

Děkuji, že se zajímáte o náš e-shop.

Je mi líto, ale momentálně je zavřený. Plánujeme ale znovuotevření s novými značkami a užitečnými tipy.

Pokud se o otevření KOREKI chcete dovědět jako první, nechte nám prosím níže svůj e-mail. Budeme vás informovat o všech novinkách.

Love your skin. Love yourself.

Eki